דף הביתסיפור טיפול אור - ארז ניר

סיפור טיפול אור

אתחיל במעט רקע, גדלתי בישוב קטן , בו כולם מכירים, במשפחה נורמטיבית לכאורה , ארבעה ילדים , שני הורים שעובדים ומתפרנסים די צרכם. בילדות חוויתי אירועים קשים שכללו פגיעות מסוגים שונים, כולל פגיעה מינית . ניסיתי להמשיך בחיי ללא התייחסות טיפולית או אחרת. נצרתי את הסודות וניסיתי למחוק אותם.

בבית הספר חוויתי קשיים חברתיים ,לימדתי את עצמי מיני אסטרטגיות התנהגות והמשכתי קדימה. סיימתי שירות צבאי מלא אחרי השחרור נסעתי טיול גדול בהודו. שם הרגשתי אולי כמי שהשתחרר ממשא שהצל על חייו.

אחרי הטיול חזרתי הביתה עבדתי בדיר הכבשים שהיה לאבי, עם הכבשים במרעה הרגשתי טוב, במהלך הזמן הרגשתי כי אני אף פעם לא יכולה להיות רגועה לחלוטין , כל הזמן עומדת על המשמר.

התחתנתי , עם בן זוגי חוויתי קשיים כאלה ואחרים ,אחרי מספר חודשים הריתי ובמהלך מתקדם של ההריון עברתי "לידה שקטה".חויתי משבר רגשי גדול ושוב הרגשתי לבד(תחושה שאני מכירה מכל מהלך חיי, החל בילדות וממשיך בכל תקופת בית הספר. התגרשתי ,אחרי מספר חודשים הכרתי גבר והרגשתי כי אני רוצה לחיות איתו בהמשך חיי. הזוגיות לבלבה . שנינו הרגשנו אהבה גדולה ורוגע.

אחרי עוד מספר חודשים חווינו משבר , אני ידעתי שאני לא מוותרת על בן זוגי , החשש הזה הביא אותי לטיפול. אחרי ניסיונות של מספר סוגי טיפול הגעתי לטיפול NLP אצל ארז ניר. התחלתי בטיפול על מנת לשקם את הזוגיות. במהלך הטיפולים שאני חייבת לציין שהיו מאוד קצרים ממוקדים ואפקטיבים עלו טראומות מודחקות מהעבר. נזכרתי כי רופאה שבדקה אותי עקב כאב גופני ממנו סבלתי ציינה שהסיבה רגשית ככל הנראה. במהלך הטיפול הכאב נעלם, מזונות רבים גרמו לי לכאבי בטן קשים, נזכרתי כי מומחה לתזונה אמר לי פעם שהסיבה אינה גופנית והיא ככל הנראה רגשית. טיפלנו בכך והבעיה נעלמה.

אחרי שחוויתי טיפול בשיטת NLP אני יכולה לדמות את התהליך כקילוף שכבות, בכל פעם מקלפים עוד שכבה ,מגלים מה תחתיה, מנקים את שצריך וכך הלאה. גיליתי במהלך הטיפול כי דמותו של מי שפגע בי בילדותי רודפת אותי כל הזמן. כך אין לי אף פעם שקט. במהלך הטיפול עלה שתהליך האבל על הלידה השקטה שעברתי לא היה מלא. השלמנו אותו כאבתי אותו ושוב הרגשתי כי הסרתי עוד שכבה מעיקה.

כמו כן אני סובלת מפיברומיאלגיה ועם התקדמות הטיפול נעלמו הרבה תסמינים של המחלה.

https://www.ereznir.co.il/wp-content/uploads/2018/01/img-class-marriage-03.jpg
https://www.ereznir.co.il/wp-content/uploads/2018/01/quote.png

ברצוננו לציין בהערכה והוקרה את המורה ארז ניר אשר לימד את בננו עידן בן השמונה.

עידן אשר זקוק להוראה מתקנת נעזר בארז במשך חצי שנה שלוש, ארז סייע לעידן בהכנת שעורי הבית, הכנה למבחנים חיזוק בתחומי הכתיבה והקריאה והעשרה בתחומי השפה(דבורה וכתובה), ארז הצטיין ביצירה ושימוש בהמחשות, בכך שנעזר במשחקים והפעלות אשר העלו את רמת ההשקעה, הריכוז והעניין אצל עידן

לאחר שארז הקנה לעידן אסטרטגיות למידה מתאימות החלטנו לתת לעידן תקופת ניסיון להתמודד ללא הסיוע של ארז, עידן הצליח לעמוד בקצב הלמידה של הכתה. אנחנו מודים לארז על המאמץ, ההשקעה וההכוונה אשר העניק לעידן.
מיכל ויניב מנצור

    צרו קשר
    לייעוץ חינם