דף הביתהוראה מתקנת בירושלים - ארז ניר

הוראה מתקנת

הוראה מתקנת, או בשמותיה האחרים: הוראה מאפשרת והוראה משפרת, היא הוראה פרטנית לתלמידים לקויי למידה וליקויי הוראה (כגון דיסלקציה ודיסקלקוליה) וילדים אחרים שמתקשים להדביק את קצב הלימוד של הכיתה.

ההוראה המתקנת מחזקת יכולות שונות של תלמידים לקויי למידה, בין היתר באמצעות טיפול בהיבטים הרגשיים, המסייעות להם לצמצם פערים ולהצליח בלימודים.

לארז ניר הכשרה בחינוך מיוחדת והוראה מתקנת, וכן הכשרה כמאסטר ב-NLP המסייעת לו לזהות ולטפל בהצלחה גם בבעיות לימודיות הנובעות מרקע רגשי.

למי מתאימה הוראה מתקנת?

לבעלי לקויות למידה , לתלמידים המתקשים לעמוד בקצב הלימוד בכיתה, לתלמידים הסובלים מבעיות רגשיות, להורים שרוצים לרכוש כלים על מנת לעזור לילדיהם.

https://www.ereznir.co.il/wp-content/uploads/2020/11/1000X670.jpg
https://www.ereznir.co.il/wp-content/uploads/2018/01/quote.png

ברצוננו לציין בהערכה והוקרה את המורה ארז ניר אשר לימד את בננו עידן בן השמונה.

עידן אשר זקוק להוראה מתקנת נעזר בארז במשך חצי שנה שלוש, ארז סייע לעידן בהכנת שעורי הבית, הכנה למבחנים חיזוק בתחומי הכתיבה והקריאה והעשרה בתחומי השפה(דבורה וכתובה), ארז הצטיין ביצירה ושימוש בהמחשות, בכך שנעזר במשחקים והפעלות אשר העלו את רמת ההשקעה, הריכוז והעניין אצל עידן

לאחר שארז הקנה לעידן אסטרטגיות למידה מתאימות החלטנו לתת לעידן תקופת ניסיון להתמודד ללא הסיוע של ארז, עידן הצליח לעמוד בקצב הלמידה של הכתה. אנחנו מודים לארז על המאמץ, ההשקעה וההכוונה אשר העניק לעידן.
מיכל ויניב מנצור

    צרו קשר
    לייעוץ חינם